Çelik Kasa Online Satışı & Online Mağaza

1980 den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Faliyet Gösteren Firmamız Online Para Kasası Satışında Hizmete Başlamıştır.İmalatçı Olan Firmamız Türkiye’nin ve Dünya’nın Her Yerine Para Kasası Gönderimi Yapmaktayız.

Ofisiniz veya Eviniz İçin Para Kasası Modellerini Online Mağazamızdan Bakarak Beğenebilir Kargo İle veya Özel Aracımız İle Adresinize Kadar Teslim Edilmektedir.Çelik Kasa Modellerimiz Kendi İmalatımız Olup Siz Değerli Müşterilerimize Hizmetine Sunmaktayız.

Para Kasalarımız Şifreli ve Gizli Bölmeli Özel Üretim Çelik Kasalarımız Mevcuttur !!!

Burak Çelik Para Kasaları Olarak 1980 den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Hizmet Vermekteyiz.Şifreli Çelik Kasa Modelleri Kuyumcu Kasaları Eviniz veya Ofisiniz İçin Çelik Kasa İmalatı Yapmaktayız.Elektronik Şifreli ve Mekanik Şifreli Para Kasalarımız Stoklarımızda Bulunmaktadır.Ayrıca Parmak İzli Çelik Kasalarımızda Mevcuttur.


Para Kasası İmalatı Yapmakta Olduğumuz İçin İstenilen Her Boy ve Ebatta Para Kasalarımızı Adresinize Kadar Göndermekteyiz.Çelik Kasa Modellerimiz Web Sitemizde Sürekli Güncellenmektedir.Para Kasaları Satışı Yapmakta Olan Firmamız İstanbul Güngörende Faliyet Göstermekte Olup Gelip Üretimi Yerinde Görebilirsiniz.Şifreli Para Kasası Mini Para Kasası Kuyumcu Banko Kasası Kuyumcu Para Kasası. Çelik Para Kasası Şifreli Çelik Kasa Üzerine Firmamız Faliyet Göstermektedir.

Para Kasalarımız Kendi İmalatımız Olup İstenilmesi Halinde Mağazamızda Görebilirsiniz.
*Para Kasalarımız Adresinize Kadar Teslim Edilmektedir.Ancak Üst Katlara Çıkmamaktadır.Özel Kasalar İçin Ayrı Hizmet Sağlamaktayız.
*Para Kasalarımız Ambar İle Teslim Edilmektedir.İl Merkezi Dışında Bazı Köy ve Beldelere Teslimat Yapılmamaktadır.
*Köy ve Beldede Olan Müşterilerimiz Ambarın Olduğu Yerde Teslim Alabilirler.
*Para Kasalarımız Ambar İle Teslim Edilirken Ambalajlanmış Şekilde Teslim Olmaktadır.
*Teslimat İle İlgili Her Konuda Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya İletişim Bölümünde Formu Doldurup Her Konu Hakkında Destek Alabilirsiniz.
*Firmamız 1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Hizmet Vermektedir Gelip Görebilirsiniz.

https://www.celikkasaistanbul.com

https://www.burakcelikkasa.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.